ÖVRIGT / Diverse / Resekoffert 7428090
nr 742 8090
Resekoffert
Louis Vuitton
Kondition: mindre slitage/ skador
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 27 februari 2012
27/2 15:41:15
- Klassiska